Po vyplutí z přístavu : zde již prožitý čas bude záležet jen a jen na Vás. Nikdo Vás nebude omezovat kam a kdy poplujete. Od nás před vyplutím obdržíte brožurku v které naleznete tipy na některé zajímavé trasy a informace co v kterém městečku či vesničce je k vidění. Spolu tak můžeme naplánovat cestu již doma. S městečky a vesničkami se můžete seznámit i zde kliknutím na odkaz " MĚSTA K NÁVŠTĚVĚ". Kotvit můžete buď ve veřejných marinách ( za poplatek ), nebo v přírodě zadarmo na spoustě vyznačených a udržovaných kotvištích.

Proplouvání zvedacími mosty : Za proplutí zvedacím mostem se platí. Výši poplatku naleznete na každém mostu. Bývá ve výši 1,20 - 1,40 €.  Některé mosty jsou zvedací ale bez poplatku a bez obsluhy. Ty si jednoduše zvednete sami ( vysvětlíme jak ) a pokračujete v cestě dle plánu.

Tankování : u každé maríny naleznete tankovací prostor na doplnění zásob vody. Za poplatek si vodu doplníte a pokračujete v cestě. Naftu doplňovat nemusíte. Nádrže jsou dostatečně veliké.

A na závěr : po včasném návratu si majitelé loď přeberou, udělají Vám vyúčtování spotřebované nafty, vrátí Vám kauci ( při nepoškození lodě ) a potom Vás již čeká jen cesta domů. Počítejte však s tím, že po návratu budete "bombardováni" dotazy svých známých a tak budeme rádi, když jim doporučíte naše služby.

Zajímají-li Vás další informace napište nám SEM . Pokud si přejete vybrat loď, klikněte na odkaz FLOTILA LODÍ.

Klientům, kteří jsou rozhodnuti strávit dovolenou na lodi a chtějí pomoci s výběrem lodě, nabízíme osobní setkání buď v naší kanceláři nebo přímo v pohodlí Vašeho domova.

 

 

Friesland Tourist Club
Horská 1563, 407 47 VARNSDORF
+420 778 230 036, info@holandskemnalodi.cz