To, že jste navštívili tuto stránku znamená, že Vás alespoň něco zajímá na naší nabídce. Začneme tedy od začátku:

Před vyplutím : pokud si vyberete loď z naší nabídky a bude ve Váš požadovaný termín loď volná, obdržíte od nás o tomto neprodleně zprávu ( zpravidla do 24 hodin ). Poté obdržíte smlouvu s lodní společností s českou mutací a podrobnější informace. Osvědčilo se nám osobní setkání před odjezdem klientů do zahraničí.

Po příjezdu do loděnice : Nástupní dny na loď jsou pátek nebo sobota. Po příjezdu do loděnice Vám pracovníci ukáží Vaši loď kam si můžete narovnat své osobní věci. Jakmile budete naloděni, složíte v sídle společnosti vratnou kauci a bude se Vám věnovat školitel, který Vám předvede a vysvětlí chování na vodě, ovládání lodě, způsob plavby, chování na kanálech a jezerech, značení lodní mapy...... Pod jeho dohledem si v praxi také vyzkoušíte ovládání lodě. Toto vše Vám nezabere více jak hodinu. Potom již můžete vyrazit vstříc nezapomenutelným zážitkům.

( tuto teoretickou přípravu vysvětlujeme již při osobní schůzce před Vašim vyplutí. Vzhledem k rozličným vybavením lodí je toto ale nezbytné absolvovat).

Zajímají-li Vás další informace klikněte ZDE . Pokud si přejete vybrat loď, klikněte na odkaz FLOTILA LODÍ.

Klientům, kteří jsou rozhodnuti strávit dovolenou na lodi a chtějí pomoci s výběrem lodě, nabízíme osobní setkání buď v naší kanceláři nebo přímo v pohodlí Vašeho domova.

 

 

Friesland Tourist Club
Horská 1563, 407 47 VARNSDORF
+420 778 230 036, info@holandskemnalodi.cz